Gołębie można nabyć na różne sposoby, jednym z nich są aukcje gołębi. Każdy hodowca wcześniej czy później kupuje gołębie, najlepiej po rodzicach ze świetnym rodowodem. Jeśli w rejonie w którym mieszka hodowca nie znajdzie odpowiednich gołębi jest możliwość zakupu na aukcjach gołębi pocztowych.

Pigeon Paradise

https://auctions.pipa.be/pl
PIPA (Pigeon Paradise) to przede wszystkim największa na świecie gazeta on-line dla hodowców gołębi, ekskluzywne aukcje, przetargi publiczne i zawody dla gołębi.

Brieftauben Auktion

https://www.pigeon-auction.de/
Serwis aukcyjny zza zachodniej granicy z możliwością darmowej rejestracji dla użytkowników. Przeglądanie ofert nie wymaga rejestracji ani logowania się do systemu - dostępny jest w dwóch wersjach językowych: niemieckim, angielskim.

PigeBook

http://pigebook.com/aukcje.php
Aukcje sortowane są według hodowcy, co oznacza, że wystarczy tylko wybrać odpowiedniego hodowcę, poznać się z jego wynikami i gołębiem na sprzedaż.

Super Gołąb

https://aukcje.supergolab.pl/
Serwis oferuje bezpłatną pomoc w dodaniu ogłoszenia, wyróżnia się profesjonalnym regulaminem, który gwarantuje bezpieczeństwo wystawienia aukcji jak i samych zakupów.

Ale Gołębie

http://alegolebie.pl/aukcje/
Serwis o charakterze handlowym. Jasny, czytelny opis aukcji, co znacznie ułatwia kupującym korzystanie.

Portal Aukcyjny

http://www.aukcjegolebi.eu/
Portal, w którym można bezpłatnie zamieścić ogłoszenie i kupić gołębie czołowych hodowców polskich jak również europejskich. Serwis został rozbudowany w grudniu 2016 o katalog stron.

Rasy gołębi lotnych i ozdobnych
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności